İTO Haberleri

İTO Mesleki İhtisas Komisyonu Toplandı

Istanbul Ticaret Odası Mesleki İhtisas Komisyonu 10 temmuzda, mesleki eğitim verilen sektörlerin temsilcilerinin katılımı ile toplandı. Toplantıya İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür de katıldı.

İTO'nun Yeni Meclis Başkanı Öztürk Oran Oldu

İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 20'nci Dönem Meclis Başkanı Öztürk Oran oldu.

İTO'nun Yeni Başkanı Şekib Avdagiç Oldu

Türkiye'nin en büyük ticaret odası olan İstanbul Ticaret Odası'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç oldu.

İTO'NUN ACI KAYBI...İSTANBUL TİCARET ODASI BAŞKANI İBRAHİM ÇAĞLAR VEFAT ETTİ…

İTO Başkanı İbrahim Çağlar vefat etti. İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. İbrahim Çağlar, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle gece yarısı hastaneye kaldırıldı. Fakat tüm müdahelelere rağmen Çağlar kurtulamadı...

Kuyumculuk Sektörüne Güvenimiz Tam

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, kuyumculuk sektöründeki sertifikaların yüzde 90'ının sahte olduğuna dair medyada yer alan yanlış ifadelerden fazlasıyla rahatsız olduklarını ifade etti.

Çağlar: Bu davaya milletimiz müdahildir

FETÖ darbe girişimiyle ilgili İstanbul'daki ana davayı izleyen İTO Başkanı İbrahim Çağlar, "Bu davaya milletimizin tamamı müdahildir. 400 bin üyemizle devletimizin emrinde ve arkasındayız" dedi.

İTO MİLLETLE TEK VÜCUT

15 Temmuz direnişinin sembol kurumlarından biri de İstanbul Ticaret Odası'ydı. 400 bin İstanbullu tüccarın temsilcisi İTO Meclis Üyeleri, vatan için sokağa inen milletle tek vücut oldu.

İstanbul Shopping Fest, 1-16 Temmuz'da gerçekleştirilecek

İstanbul'u yeniden keşfetme fırsatı sunan festival, alışveriş merkezlerinde kurulacak "Design İSF" alanları ve Kapalıçarşı rotalarıyla modern ve geleneksel alışveriş keyfini bir arada sunacak.

Yurt Dışında 'Prestijli' Fuara Katılana 250 bin lira Destek

Yurt dışındaki fuarlara katılacak firmalar desteklenecek. Genel nitelikli fuarlara 50 bin lira, sektörel nitelikli fuarlara 75 bin lira, prestijli fuarlara ise 250 bin liraya kadar ulaşan destek sağlanıyor.

Bülent Tüfekçi İTO Meclis Toplantısına Katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi 9 mart Perşembe günkü saat 14 deki İTO Meclis Toplantısına katılarak bir konuşma yaptı. Son dönemde uygulamaya başlayan çok sayıda teşvik hakkında bilgi verdi.