"Genç Mücevher Akademisi" Programı Gerçekleşti


İstanbul Mücevherciler Kuyumcular ve Sarraflar Derneği (İMKUSAD) bünyesinde sektördeki gençlere yönelik çalışmalarını sürdüren Genç İMKUSAD, Mücevherat Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi (MAGEM) 'nde Genç Mücevher Akademisi programı gerçekleştirdi. Programda, "Tasarımların Mücevhere Doğru Yolculuğu" konusu ile Mücevher Tasarımcısı ve Pegah Jewellery Marka Kurucusu Pegah MOSHFEGHI konuşmacı olarak yer aldı.


Genç Mücevher Akademisi programına İstanbul Ticaret Odası Kuyumculuk Komitesi Başkanı ve İMKUSAD Başkanı Erhan HOŞHANLI, Genç İMKUSAD üyeleri ve sektörün çeşitli alanlarında faaliyetlerde bulunan gençler katıldı.


İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı ve İMKUSAD Başkanı Erhan HOŞHANLI 'nın açılış konuşmaları ile başlayan programda tasarımların mücevhere doğru yolculuğu, tasarımlarda olması gereken özellikler, sektörde tasarımcıların konumu ve diğer sektörel konular görüşüldü. Program sonunda İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan HOŞHANLI tarafından Mücevher Tasarımcısı Pegah MOSHFEGHI’ye teşekkür belgesi takdim edildi.


Sektörün ihtiyacını karşılayacak nitelikli gençler yetişmesine yönelik faaliyetler ve sektör odaklı projeler gerçekleştiren Genç İMKUSAD; yaptığı eğitimler, çalıştaylar ve zirve programları ile sektöre katkı sağlayabilecek her türlü bilgiyi teknolojik gelişmelerle harmanlayarak gençlerle paylaşmaya devam edecek.            

2019-12-01 14:16:59
  • Ziyaret: 19418
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz