MESLEK ÖĞRETMENLERİ UNUTULMADI....

Hayatımıza büyük değer katan, kişisel gelişimimiz açısından en az ailemiz kadar büyük emek harcayan öğretmenlerimizin yıl içindeki en önemli günü 24 Kasım; ülkemizdeki tüm okullarda kutlandı.

Sektörümüzün önemli eğitim kurumlarından biri olan. Küçükçekmece Kuyumculuk Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde de Öğretmenler Günü, sektör temsilcilerimizin katılımıyla kutlandı. Okulda düzenlenen törene; İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı, Mücevher İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Zeki Bel Bak ve Birlik Danışmanı Oğuz Özdemir katıldı.

Öğretmenler Günü Kutlama töreninde Okul Müdürü Abdulvahap Mirza, Erhan Hoşhanlı ve Oğuz Özdemir birer konuşma yaparak, günün anlam ve önemini ifade ettiler. Yapılan konuşmalarda; öğretmenlik mesleğinin kutsallığı, toplum üzerindeki büyük önemi ve ülke gelişimi açısından rolü ifade edildi. Konuşmaların ardından İTO Kuyumculuk Komitesi ve Mücevher İhracatçılar Birliği adına öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim edildi. Ardından günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

2017-11-26 10:42:49
  • Ziyaret: 8697
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz