İTO Komite Başkanı

Erhan Hoshanlı'dan Taziye Mesajı

Kuyumcukent Kooperatifi eski müdürü Yunus Sözer hakka yürümüştür. Merhuma Allah'dan rahmet diler yakınlarına sabr-ı cemil niyaz eder, camiamıza da başsağlığı dilerim..

Siz neredeyseniz altın borsanız "Gold Takas" ile yanınızda

Serbest fiyat anlayışıyla, güvenli ve konforlu bir şekilde her türlü altın ve gümüş alım satımı yapmayı sağlayan "GOLDTAKAS" canlı altın borsası, faaliyetlerine başladı.

Alım Gücü Çok Düştü

63 yıldır Kapalıçarşı'da olan Andre Bardakçı Antique Shop bugün 3. Jenerasyon Aydın Bardakçı tarafından idare ediliyor. Ülkemizde giderek zayıflamaya başlayan antika kültürünü ayakta tutmaya katkıda bulunuyor. Dedesinden kalma mesleği 13 yıldır sürdüren Aydın Bey ile Kapalıçarşı...

Ercan, Kapalıçarşı Dahi İş Yapamıyorken…

Karadeniz Kuyumcusu satış ve imalat üzerine çalışan 17 yıllık bir firma. Sahibi İlhan Ercan amcasından devraldığı mesleğinde, atölye geçmişiyle birlikte 30 yıldır bu sektörün ve Kapalıçarşı'nın içinde. Ercan Habergold için Kapalıçarşı'yı ve piyasayı değerlendirdi.

Pakyüz "Yerli Müşteriyi Kazanmalıyız"

Pakiş Kuyumculuk sahibi Erol Pakyüz 3. jenerasyon olarak dede mesleğini babasıyla birlikte sürdürüyor. Firma 1916'dan bu yana Kapalıçarşı'da faaliyette. İmalat ve satış üzerine çalışarak, kişiye özel, tasarım siparişler hazırlıyor.