İTO Komite Başkanı

15 Temmuz Destanını Yazan Kahramanlarımızı Andık

İTO Meslek Komite üyeleri 15 Temmuzda, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Gününü kutlamak ve Bu Destanı Yazan Şehitlerimizi, Gazilerimizi, Kahramanlarımızı anmak için 15 Temmuz Boğaz Köprüsündeki anma programına katıldılar.

ERHAN HOŞHANLI İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ'NDE HOŞ ANLAR YAŞADI….

Ülkemizin önde gelen vakıf üniversitelerinden İstanbul Ticaret Üniversitesi; İTO Kuyumculuk Komite Başkanı Erhan Hoşhanlı'yı misafir etti….

Erhan Hoşhanlı: Kuyumcukentte Değerli Taş Uzmanlığı Çalıştayı

İTO Kuyumcular Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı yapmış olduğu açıklamada, Kuyumcukentte MAGEM'de yapılanDeğerli Taş Uzmanlığı Çalıştayını anlattı.

Erhan Hoşhanlı: Kapalı Çarşıdaki Süreçleri Takip Etmeliyiz

İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı yapmış olduğu açıklamada, Kapalı Çarşı'daki gelişmeleri takip etmeliyiz dedi.

Erhan Hoşhanlı: KKDF Vergisi Kaldırıldı

İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı yapmış olduğu açıklamada, Mücevher sektörünün gelişmesini önemli ölçüde etkileyen KKDF vergisi kaldırılmıştır dedi.

Hoşhanlı Kuyumcular Birliği Yasası Sektör İçin Zaruret Bunun İçin De Kurumlar Arası Birlik Şart

Kuyumcular Birliği 6. Toplantısını geçtiğimiz günlerde Van ve Hakkari illerimizde gerçekleştirdi. Çok sayıda il ve ilçeden toplantıya katılan kuyumcu oda ve dernek başkanları; hazırlanan meslek yasa taslağına yönelik Ankara'dan henüz net bir ses gelmemesinin endişesini yaşıyor....

HOŞHANLI " İŞÇİLİKTE YANLIŞ REKABET YAPARAK ÜLKE KUYUMCULUĞUMUZUN KATMA DEĞERİNİ AŞAĞIYA ÇEKMEYELİM"

Yeni bir Kahramanmaraş Ortadoğu Altın ve Mücevher Fuarı zamanı geldi. Bu yıl 3'üncü kez Kahramanmaraş'ta düzenlenecek fuara, yurtdışından alıcıların gelmesi için fuar öncesi önemli çalışmalar yapıldı. Geçmiş yıllarda yabancı alıcıların oldukça az olması katılımcılar...

Erhan Hoşhanlı: Mücevherat Mühendisliği Sektöre Yenilik Getirdi

İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı yapmış olduğu açıklamada, Mücevherat mühendisliği kuyum sektörüne yenilikler kazandırdı dedi.

Erhan Hoşhanlı: İstanbul Jewelry Show 2017 Güzel Bir Fuar Oldu

İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı yapmış olduğu açıklamada, İstanbul Jewelry Show mart 2017 güzel bir fuar oldu. Bu fuar biraz daha yabancı ağırlıklı dünyanın dört bir yanında katılımlar oldu. Güzel bir fuar geçirdik dedi.

Erhan Hoşhanlı: Türkiye Emin Adımlarla Büyümeye Devam Ediyor

İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı yapmış olduğu açıklamada, Türkiye emin adımlarla büyümeye devam ediyor dedi.