Kapalı Çarşı

Türkiye'nin ekonomisine saldırıyorlar

Türkiye'nin Ekonomisine saldırıyorlar

Ahilik Haftası Kutlaması Etkinliği Yapıldı

Ahilik Haftası, Kapalıçarşı Yönetim Kurulu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı organizasyonu ile, 22 Eylül Cuma günü saat 10:30'da Beyazıt Kapısından 20 İbb Zabıtası, 4 Osmanlı dönemi bekçi zabıta kıyafetiyle kutlandı.

"NZP GOLD" BOŞLUKLARI HIZLA DOLDURUYOR KUYUMCULAR MUTLU OLUYOR

Son dönemde gram altınına yoğun ilgi olması ve piyasada oluşan boşluk, NZP Gold'un hızlı yayılımını kolaylaştırıyor. Uygun fiyatlarla satılan ve hızlı bir şekilde kuyumcuya ulaşan NZP Gold; hem satanı hem alını mutlu kılıyor. "Yok" kelimesini ticari hayatta kullanmayan...

Kapalı Çarşı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kökler ile Söyleşi

Kapalı Çarşı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kökler yapmış olduğu açıklamada, Kapalı Çarşı'nın tanıtımında büyük bir çalışma içerisindeyiz dedi.

İlhami Yazıcı: Meyve veren ağaç her zama taşlanır

Yazıcı Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yazıcı yapmış olduğu açıklamada; ilhami Yazıcı: Meyve veren ağaç her zaman taşlanır.

Yusuf Yetişgin: Tarihi Yarımadayı Keşfet Sloganıyla Yola Çıktık

Taygiad Başkanı Yusuf Yetişgin yapmış olduğu açıklamada, Tarihi Yarımadayı keşfet sloganıyla yola çıktık ve bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz dedi.

İlhami Yazıcı: Birlik Olup Daha Çok Çalışma Vaktidir

Yazıcı Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yazıcı yapmış olduğu açıklamada, Türkiye artık daha güçlüdür, birlik olup daha çok çalışma vaktidir dedi.

Hayati Yazıcı Kapalı Çarşı'da Esnaflara Konuştu

Ak Parti Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Kapalı Çarşı'da Esnaflara Konuştu.

Massilver Başarılı Model Seçimleri ve yenilikçi yaklaşımıyla Fuar Performansında Geçen Yılı Yakaladı

İstanbul Jewellery Show'a büyük bir özenle aylar öncesinden hazırlıklara başlayan Massilver; fuar performansının geçmiş yılları aratmaması için yeni ve farklı tasarım silahını başarıyla kullandı. Massilver; yüksek kalite, farklı tasarımlar ve uygun fiyat 3'lüsünü...

İlhami Yazıcı: Afrika'da Stone Block olarak Büyüyoruz

Yazıcı Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yazıcı yapmış olduğu açıklamada, Stone Block firması Afrika'da büyümeye devam ediyor dedi.