ERHAN HOŞHANLI İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ'NDE HOŞ ANLAR YAŞADI….

Ülkemizin önde gelen vakıf üniversitelerinden İstanbul Ticaret Üniversitesi; İTO Kuyumculuk Komite Başkanı Erhan Hoşhanlı’yı misafir etti….

 

İTO Kuyumculuk Komite Başkanı Erhan Hoşhanlı; mesleki tecrübelerini paylaşmak ve kuyumculuk sektörü ile ilgili öğrencileri bilgilendirmek amaçlı olarak davet edildiği İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesinde İşletme Fakültesi öğrencileriyle buluştu. İstanbul Ticaret Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Sabri Öz’ün davetiyle gerçekleşen, kariyer günleri toplantısı, üniversitenin konferans salonunda gerçekleşti.

Mesleki hayat hikayesinden yola çıkan Erhan Hoşhanlı; Kuyumculuk sektörüyle ilgili genel bilgiler sunduğu konuşmasında, gençlerin kuyumculuk sektöründe çok önemli yerlere gelebileceğini vurguladı. Kalabalık bir öğrenci grubuna hitap eden Başkan Hoşhanlı; açıklamalarının ardından öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. Yaklaşık 1,5 saat süren sohbetin ardından Dr. Sabri Öz, Başkan Hoşhanlı’ya günün anısına İTO Orman alanında bir fidan dikildiğini söyledi.

Gençlerin katılımını ve sordukları soruları takdirle karşılayan Başkan Hoşhanlı; daha önceden olduğu gibi tekrar davet edildiğinde bu tip etkinliklere katılacağını belirterek yerleşkeden ayrıldı.

2017-12-27 13:34:00
  • Ziyaret: 40894
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz