"NZP GOLD" BOŞLUKLARI HIZLA DOLDURUYOR KUYUMCULAR MUTLU OLUYOR

Kategori Kapalı Çarşı

Son dönemde gram altınına yoğun ilgi olması ve piyasada oluşan boşluk, NZP Gold’un hızlı yayılımını kolaylaştırıyor. Uygun fiyatlarla satılan ve hızlı bir şekilde kuyumcuya ulaşan NZP Gold; hem satanı hem alını mutlu kılıyor. "Yok” kelimesini ticari hayatta kullanmayan NZP Gold; el üstünde tutuluyor…

Özellikle son iki yıldır gram altın vatandaşlar tarafından ve profesyonel altın yatırımcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte, daha uygun bütçelere alınabilmesi nedeniyle bir anda sarrafiye ürünlerin önüne geçen gram altın; durdurulamaz yükselişini sürdürüyor. Yakın zaman önce sektöre merhaba diyen NZP Gold; gram altın pazarında kendi yerini almaya başladı. Ülke genelinde hızlı bir yayılım gösteren NZP Gold; geçtiğimiz günlerde Dubai’de ofis açarak, kuyumcularımızı daha uygun şartlarda has altınla buluşturmak için global faaliyetler gösterecek. 

NZP Gold Yönetim Kurulu Başkanı Murat Niziplioğlu; markalarının ürünlerinin ilk olarak sanal alemde tüketiciyle buluştuğunu, son dönemde ülke genelindeki kuyumcuların vitrinlerinde de yer alarak, gram altın piyasasına yeni bir soluk kattıklarını söyledi. Gram altına yoğun bir talep olduğunu ve zaman zaman yeterli arz olmaması nedeniyle, kuyumcuların müşterilerinin isteklerine olumsuz yanıt vermek zorunda kaldıklarını kaydeden Murat Niziplioğlu; "Biz bu boşluğu hızla dolduruyoruz. Yüksek güvenlikli gram altınlarımız, satan kişiye de alan kişiye de avantajlar sağlıyor. Uygun fiyat politikamızla herkese kapımız açık. Ülkemizin önde gelen toptancıları da bizden ürün almaya başladı. Karadeniz’den Gaziantep’e, Antalya’dan İzmir’e, İstanbul’dan Ankara’ya kadar geniş bir coğrafyaya hızlı bir giriş yaptık” diye konuştu.

Dubai NZP…. Markalarının Dubai’deki meşhur Gold Center’da ofis açtığını, uluslararası piyasalardan en uygun şartlarda altın tedarik ederek, müşterilerine avantajlı ve sürdürülebilir fiyatlar elde etmeyi planladıklarını kaydeden Niziplioğlu; "Dubai ile yetinmeyeceğiz ve Hindistan pazarına da gireceğiz. Orada da yerleşik düzene geçmek istiyoruz. Beşiktaş spor kulübünün bu yıl yaptığı ve ünlü futbolcuları İstanbul’a çağırdığı slogandan esinlendik ve diyoruz ki; Come to NZP Gold” dedi. Puzzle Altın ve Multiplex Gold Bar….

NZP Gold; piyasaya altın ile ilgili yeni ürünler sunmaya da devam ediyor. Koleksiyon altınlarıyla dikkat çeken marka, şimdi de Puzzle Altın ve Multiplex Gold Bar müşterilerine sunuyor. Puzzle Altın; 9 parçadan oluşuyor ve 9 parçayı tamamlayan 10’uncu gram altına ücretsiz sahip oluyor. Tasarrufu arttırmak ve özellikle küçüklerin birikim yapmasını teşvik etmek için yapılan Puzzle Altın; kısa sürede kuyumcu vitrinlerinde yerini alacak. Aynı şekilde 20 ve 50 gram olarak iki tip üretilen, istenildiği takdirde 1 er gram şeklinde parçalara ayrılan Mutliplex Gold Bar’da yepyeni bir ürün olarak gündemimize gelecek. Çikolata gibi tanelere ayrılan bu özel ürün ile isteyen istediği kadar gram altın alma konforu yaşayacak.
2017-08-28 10:03:53
  • Ziyaret: 49820
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz