Sektöre Nitelikli Gençler Yetişiyor

İstanbul Mücevherciler Kuyumcular ve Sarraflar Derneği (İMKUSAD) bünyesinde sektördeki gençlere yönelik çalışmalarını sürdüren Genç İMKUSAD tarafından Mücevherat Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi (MAGEM) 'nde Sektör Buluşmaları programı gerçekleştirildi. Programda, "Altının Gizemli Dünyası" konusu ile Goldpara.com Genel Yayın Yönetmeni ve İMKUSAD Başkan Yardımcısı Mehmet Ali YILDIRIMTÜRK konuşmacı olarak yer aldı.


Sektör Buluşmaları programına İstanbul Ticaret Odası Kuyumculuk Komitesi Başkanı ve İMKUSAD Başkanı Erhan HOŞHANLI, Genç İMKUSAD üyeleri ve sektörün çeşitli alanlarında faaliyetlerde bulunan gençler katıldı. 


İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı ve İMKUSAD Başkanı Erhan HOŞHANLI 'nın açılış konuşmaları ile başlayan programda altın fiyatlarının seyri ve para piyasalarındaki gelişmelerin yanı sıra sektörel konular görüşüldü. 


Sektörün ihtiyacını karşılayacak nitelikli gençler yetişmesine yönelik faaliyetler ve sektör odaklı projeler gerçekleştiren Genç İMKUSAD; yaptığı eğitimler, çalıştaylar ve zirve programları ile sektöre katkı sağlayabilecek her türlü bilgiyi teknolojik gelişmelerle harmanlayarak gençlerle paylaşmaya devam edecek.


      
2019-09-08 22:09:36
  • Ziyaret: 25511
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz