Sektörün oyuncuları İstanbul'da bir araya geliyor…

Istanbul Jewelry Show mücevher sektörünü 51.kez bir araya getiriyor!

Mücevher sektörünün bölgedeki en önemli fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında IGI ana sponsorluğunda 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Istanbul Jewelry Show sektörün lider firmalarının en yeni ürün, hizmet ve teknolojik çözümlerini sunduğu, yeni trendlerin oluşturulduğu ve yeni iş birliklerinin meydana geldiği güvenilir bir platform sunuyor. Mücevher sektörünün global takvimindeki en önemli fuarlardan biri olan Istanbul Jewelry Show bir yandan sektörün önde gelen firma ve markalarını güvenilir bir platformda sektör uzmanları ile bir araya getirirken diğer yanda yeni iş birlikleri kurma ve bilgi alışverişine yönelik özgün bir platform sağlama anlamında çok özel fırsatlar sunuyor. Pırlanta, Değerli Taş ve Mücevher Değerlendirmesinde Global Otoritesi olan IGI ana sponsorluğunda gerçekleşecek fuarda; altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine- ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının bulunduğu 1250’nin üzerinde yerli ve yabancı mücevher firma ve markası yer alıyor.

 Katılımcı firmalar özel ürün ve koleksiyonlarını tüm dünyadan 30,000 sektör profesyonelinin beğenisine sunacak. 1986 yılından bu yana sektörün ihtiyaçlarına cevap veren Istanbul Jewelry Show fuarları dünyanın en büyük ve lider fuar firması olan Informa Markets tarafından düzenlenmektedir. Informa Markets 8 ülkede düzenlediği 18 takı fuarı ile sektörde uzun ve köklü bir geçmişe ve uzmanlığa sahiptir. İçinde bulunduğu portföyden de güç alan Istanbul Jewelry Show tüm sektör uzmanlarının yakından takip ettiği bir fuar konumundadır. Uluslararası Alım Heyetleri Istanbul Jewelry Show’da! İhracatı artırmak, ihraç ürünleri için yeni pazarlar keşfetmek ve satıcıların mevcut pazar payını korumasını sağlamak amacıyla fuarda Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı desteği ile İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (IMMIB), Türkiye Mücevher İhracatçıları Birliği ve Informa Markets tarafından "Uluslararası Alım Heyeti Programı” gerçekleştiriliyor.

2022-03-08 17:50:47
  • Ziyaret: 3210
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz