Sektörümüz Adına Daha Güzel Günler Yakın


İKO öncülüğünde yapılan kahvaltı beraberindeki birlik toplantısı, bu dönem bir ilkti ve çok verimli geçti. Üreticiler, toptancılar, ihracatçılar hep birden büyük katılım ve gelişim gösterdi. Anlaşılıyor ki ileriye dönük gelişmeler hızlı ve başarılı olacak.


Konuşmacıların öz güvenleri tecrübelerinden, başarılarından, heyecanlarından apaçık ortadaydı. Ülkemizin başarıya koşmasından; iyi niyetli çalışmaları ileriye ümitle bakmamızı getirmektedir. 


Önceki yıllara göre kollektif çalışmalar, birleşmeler, yardımlaşmalar çok farklı oldu. Yeni görev alan arkadaşlarımızın birikimlerini, ortaya koydukları fikirlerini heyecanla izledik. Zaten gurur duyucu başarılarını gördükten sonra heyecanlanmamak elde değil. Her girişimcinin söyleyecek bir şeyi, varsa tecrübe ettikleri başardıkları şeyler vardır. Anlaşılıyor ki toplantılar yapılan istişareler çok önemli.


Arkadaşlarımızın bu yöndeki girişimlerini doğrusu kutluyorum. Toplantı neticeleri de çok güzel. Her karşılaştığım insanın ufkunun açıldığını, birleşmelerin devam etmesi dileklerinde bulunduğunu gördük. Birkaç kişiyi kazansak yeterli bulunurdu. Oysa çok kimseyi sektörümüz adına, başarıları adına kazandığımız ortaya çıkmıştır.


Daha ileri, daha güzel günler için öncülük edenlere teşekkürler…

2018-05-10 11:14:50
Okunma Sayısı: 24973
Yasal Uyarı: İTO Kuyumcular yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Yazarın Önceki Yazıları: