Yeni Bir Dönem…


İTO Kuyumculuk Komitesi olarak meslektaşlarımıza daha kolay ulaşabilmek ve daha iyi iletişime geçebilmek için yeni bir web sitesi oluşturduk. 


Böylece sektörel bir olayı zamanı geçmeden meslektaşlarımıza duyurmak bununla ilgili beklenti ve görüşleri birlikte oluşturmak fırsatı da olacaktır. 


İTO Kuyumcular Komitesinin faaliyetlerini bu siteden sizlere duyurma fırsatı olacaktır. Ayrıca İstanbul Ticaret Odasının neler yaptığını bu siteden takip edebileceğiz.


 Meslektaşlarımızın sektörel faaliyetlerini buradan duyuracağız. Gene meslektaşlarımız kendi görüşlerini bu sitede bizlerle paylaşabileceklerdir. 


Yani İTO Kuyumcular sitemiz; kuyumculuk sektörünün sesi olacaktır. Sitemizin sektörümüze hayırlı olmasını diler, bu vesile ile meslektaşlarımıza hayırlı bereketli işler dilerim.


2013-07-29 10:33:37
Okunma Sayısı: 77275
Yasal Uyarı: İTO Kuyumcular yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Yazarın Önceki Yazıları: